Klub Salsy dla Dorosłych

Rok nauki na Kursie Salsy Cubana, ukończone sześć stopni, figury, suelty, prowadzenie, izolacje ciała, litry wylanego potu…a wszystko po to by dołączyć do Klubu Salsy dla Dorosłych w Śląskiej Szkole Tańca.

Na szóstym stopniu podsumowaliście swoją wiedzę, powtórzyliście figury, doszlifowaliście umiejętności, by bez najmniejszych problemów zatańczyć teraz Salsę w rytmie „na 1”, „Salsę na 3” czy Son, poznaliście podstawy Reggaeton’u, elementy Rumby Guaguanco.

Przed Wami Klub w którym bardzo wiele będzie się działo! Rozwiniemy wszystkie formy, które poznaliście na Kursie, dodamy wiele elementów afro, poznacie podstawy i najważniejsze elementy Orishas (Elegua, Yemaya…), wyjątkowo ciekawe figury i kubańskie nudosy, ale co najistotniejsze będziecie stale na bieżąco z tym co dzieje się na największych festiwalach salsy! Przekażemy Wam naszą wiedzę, regularnie pozyskiwaną od doskonałych i uznanych na całym świecie nauczycieli Salsy („Our Salsa Teachers”)

Dodatkowo, tak jak w przypadku Klubu Tańca dla Dorosłych (Taniec Towarzyski) czy Klubu Bachaty i Kizomby, uzyskujecie 100% zniżki na wszystkie zajęcia Kursu Salsy w naszej Szkole Tańca, czyli jeśli tylko dysponujecie czasem i chęcią, możecie tańczyć Salsę prawie cały tydzień, doskonaląc swoje umiejętności na naszych szalonych zajęciach.

W 9 miastach prowadzimy Kluby Tańca dla Dorosłych – Taniec Towarzyski, Klub Salsy Cubana w Bytomiu, Tychach, Tarnowskich Górach i Dąbrowie Górniczej, natomiast Klub Bachaty z Kizombą prowadzimy obecnie tylko w Bytomiu.

Tarnowskie Góry – ZSTU, Pokoju 14
(wejście od tyłu szkoły na salę) wtorki 20.30

Bytom – Technikum Mechaniczno-Elektroniczne, plac Sobieskiego 1
(za Biblioteką Miejską – wejście od strony Galerii Rotunda ) środy 19.30

Tychy – Zespół Szkół nr 8, Edukacji 21
(wejście od tyłu szkoły, ul. Filaretów 5) środy 20.30

Nowy semestr : marzec 2024

 Dowiedz się więcej : Salsa Bytom,Tychy, Tarnowskie Góry, Katowice, Dąbrowa Górnicza.

i dołącz do nas : +48 516 049 049