Nauka Salsy Cubana w Katowicach

Nauka Salsy w Katowicach

W Katowicach nasza Szkoła Tańca działa od samego założenia, czyli od 1992 roku. Na zajęcia Salsy Cubana zapraszamy obecnie do Szkoły Podstawowej nr 12 przy ulicy Paderewskiego 46. Osiedle Paderewskiego (ośrodek MOSiR za pomnikiem), w okolicach doliny Trzech Stawów.

nauka salsy katowice
salsa katowice
salsa aneta kurzeja

Całą historię Ślaskiej Szkoły Tańca Dariusz Kurzeja, sięgającą 1992, roku możesz prześledzić na naszej wiekowej już (2007) stronie internetowej. 
Zobacz :      Kurs Tańca Katowice

Nowy Kurs Salsy Katowice:

Salsa Katowice – Zespół Szkół i Placówek nr 1 (za pomnikiem)
Kurs Salsy Cubana Stopień I dla młodzieży i dorosłych
termin wkrótce
Baw się z nami w rytmie Salsy również w Tychach, Bytomiu, Dąbrowie Górniczej.

Z jakiegoś powodu musiałeś przerwać naukę tańca w naszej szkole? Po uzgodnieniu z instruktorem prowadzącym można dołączyć do istniejących grup. Skontaktuj się z nami.

Uwaga ! Zawsze zanim podejmiesz decyzję, by do nas przyjść, upewnij się, na naszej stronie internetowej, telefonicznie lub sms-em, czy termin i miejsce pozostały aktualne. Wszelkie zmiany pojawią się w pierwszej kolejności właśnie tutaj oraz na naszym Facebook’u. Nasze Kursy Salsy Cubana przeznaczone są dla młodzieży starszej i osób dorosłych. Na wszystkich naszych zajęciach kursowych nie ma potrzeby przychodzenia parami. Na naszych salach, na terenie całego Śląska, zawsze obowiązuje zmienne obuwie…

W naszej Szkole nie ma wcześniejszych zapisów, wpłacania pieniędzy, żadnych umów i „promocji” typu „zapłać za 10 zajęć, będzie taniej” lub „zostało ostatnie miejsce i czeka właśnie na Ciebie!”. Wystarczy, że po prostu zabierzesz ze sobą zmienne obuwie i weźmiesz udział w pierwszych zajęciach. Spróbujesz, poznasz prowadzącego, zobaczysz grupę i dopiero wtedy zadecydujesz, by dalej uczyć się Salsy z nami. Za pierwsze zajęcia zapłacisz dopiero gdy się zdecydujesz na cały Kurs. Ta zasada dotyczy także pozostałych form tanecznych w Śląskiej Szkole Tańca.
Zaczniemy od podstawowego kroku, poprzez technikę, ćwiczenia izolacyjne, aż do zaawansowanych figur, przeprowadzimy Cie jak po sznurku. Nauka tańca to nasza pasja, a jego nauczanie sprawia nam wiele radości. Salsa jest dostępna dla każdego… Zatem przyjdź i spróbuj z nami !

Zajęcia Salsy Cubana odbywają się raz w tygodniu i trwają pełną godzinę zegarową (60 minut). Każdy jeden stopień Kursu Salsy trwa osiem tygodni (dwa miesiące).

Ponieważ każdego roku realizujemy sześć stopni Kursu Tańca, najwięcej nowych grup startuje jesienią . Po każdym zakończonym stopniu uczestnicy sami decydują czy kontynuować naukę tańca na wyższych stopniach. Każdy stopień kończy się zamkniętą całością, czyli zestawem techniki tańca i prowadzenia, suelt salsowych, elementami reggaetonu, podstawami Orishas, Rumby Guaguanco i nudosów salsowych.

Na każdych zajęciach mamy rozwijające ruchowo, izolacyjne ćwiczenia oraz ćwiczymy elementy Ruedy de Casino. 
Na każdym wyższym stopniu szlifujemy figury, które już znamy, poprawiamy technikę ich wykonanie, dodajemy nowe figury taneczne i połączenia, poznajemy także podstawy innych tańców kubańskich jak Son Cubano, Cha cha czy Rumba. Ćwiczymy Salsę Cubana w trzech różnych rytmach, byście łatwo odnaleźli się w parze na każdej salsowej imprezie. My wiemy jak nauczyć Cię wszystkiego w Salsie, więc gdy do nas przyjdziesz wystarczy, że wiesz, która to prawa, a która lewa noga. Resztę zostaw nam.

Tylko w Śląskiej Szkole Tańca możesz kontynuować przygodę z Salsą również po Kursach. W Bytomiu i Tychach mamy dla Ciebie Klub Salsy dla Dorosłych. Możesz wyjechać z nami na najlepsze polskie i zagraniczne warsztaty Salsy. Brać udział we wszystkich naszych imprezach i zabawach tanecznych. Możesz szaleć z nami w górach na Sylwestra, ćwiczyć z nami taniec po kilka godzin dziennie na Letnich Obozach, brać udział w specjalnych, tematycznych, warsztatach tańca.

Wyłącznie absolwentom naszej Szkoły Tańca proponujemy, działający od   1992 roku, atrakcyjny system zniżek na kursy tańca :

  • 20 % zniżki przy powtarzaniu danego stopnia Kursu Salsy
  • 50 % zniżki przy powtarzaniu stopnia, po zdanym egzaminie VI stopnia Salsy
  • 100 % zniżki na wszystkie stopnie Kursów Salsy dla członków Klubu Salsy dla Dorosłych

Dowiedz się więcej i dołącz do nas : +48 516 049 049
Zobacz też : Szkoła Tańca Katowice