Nauka Salsy Cubana w Dąbrowie Górniczej

Salsa Dąbrowa Górnicza

W Dąbrowie Górniczej Śląska Szkoła Tańca zaczynała działalność z Kursami Tańca Towarzyskiego. Salsa Cubana jest zupełnie odmienną formą, która wzbudza coraz większe zainteresowanie i bije wszelkie rekordy popularności. Obecnie organizujemy tutaj Kursy Tańca Towarzyskiego oraz Salsy Cubana Na zajęcia w Dąbrowie Górniczej zapraszamy w poniedziałki do Zespołu Szkół Ekonomicznych.

salsa tychy
salsa dąbrowa górnicza
salsa dąbrowa górnicza

Całą historię Ślaskiej Szkoły Tańca Dariusz Kurzeja, sięgającą 1992, roku możesz prześledzić na naszej wiekowej już (2007) stronie internetowej. 
Zobacz :      Kurs Tańca Dąbrowa

Nowy Kurs Salsy:

Salsa Dąbrowa Górnicza– Zespół Szkół Ekonomicznych, aleja Józefa Piłsudskiego 5
Kurs Salsy Cubana młodzież starsza i dorośli
23 września 2024 (poniedziałek) 20.30

Po uzgodnieniu z instruktorem prowadzącym można jeszcze dołączyć do grup, które dopiero wystartowały.

Uwaga ! Zawsze zanim dołączysz do nas upewnij się czy termin i miejsce pozostały aktualne. Zrób to na naszej stronie www, zadzwoń do nas lub wyślij sms. Wszelkie zmiany pojawią się najpierw właśnie tutaj oraz na naszym portalu na Facebook’u.

Kursy Salsy Cubana w naszej Szkole Tańca, przeznaczone są dla młodzieży starszej i osób dorosłych. Na wszystkich naszych zajęciach kursowych (Taniec Towarzyski, Salsa, Bachata, Kizomba) nie ma potrzeby przychodzenia w parze. Na naszych salach, w Dąbrowie Górniczej i innych miastach, zawsze obowiązuje obuwie zamienne.

W naszej Szkole nie ma wcześniejszych zapisów, wpłacania pieniędzy, żadnych umów i „promocji” typu „zapłać za 4 miesiące z góry, będzie taniej”…Wystarczy, że po prostu zabierzesz ze sobą buty na zmianę i przyjdziesz na pierwsze spotkanie. Spróbujesz, poznasz prowadzącego, poznasz grupę i dopiero wtedy zadecydujesz czy dalej uczyć się Salsy z nami. Za pierwsze zajęcia zapłacisz dopiero gdy zdecydujesz się na cały stopień Kursu. Ta zasada dotyczy wszystkich pozostałych form tanecznych w Śląskiej Szkole Tańca.

Zaczniemy od podstawowego kroku, techniki tańca, ćwiczeń izolacyjnych i krok za krokiem dojdziemy do zaawansowanych figur. Nauka tańca to nasza pasja, a jego nauczanie sprawia nam wiele radości. Salsa jest dostępna dla absolutnie każdego… Przyjdź, spróbuj z nami dołącz do nas !

Nasze Kursy Salsy Cubana odbywają się raz w tygodniu i trwają jedną godzinę zegarową (60 minut). Cały stopień Kursu Salsy trwa zawsze osiem tygodni, czyli dwa miesiące. Każdego roku realizujemy pełne sześć stopni Kursu Salsy, a najwięcej nowych grup startuje zawsze jesienią . Po ukończeniu danego stopnia Kursu sam decydujesz czy kontynuować naukę Salsy na wyższych stopniach.

Każdy stopień realizuje program nauczania, czyli kończy się zestawem figur salsowych i ruedowych, ćwiczeń techniki tańca i prowadzenia, elementami reggaetonu, podstawami Rumby Guaguanco…Na każdych zajęciach dodatkowo mamy rozwijające ruchowo ćwiczenia izolacyjne.
Na kolejnych stopniach poprawiamy figury już poznane, ich technikę wykonania i dodajemy oczywiście nowe figury taneczne. Poznajemy także podstawy innych tańców kubańskich jak Son czy Rumba Guaguanco. Tańczymy Salsę Cubana w różnych rytmach, byście łatwo odnaleźli się w tańcu bez względu na to w jakim rytmie tańczy współpartner.

Gdy do nas przyjdziesz wystarczy, że wiesz, którą masz prawą, a którą lewą nogę. Zaczniemy od podstaw i bez stresu.

Tylko w naszej Szkole Tańca, możesz skorzystać z systemu zniżek i dalej bawić się z Salsą również po ukończeniu wszystkich stopni Kursu Salsy, system działa od 1992 roku :

  • 20 % zniżki przy powtarzaniu danego stopnia Kursu Salsy
  • 50 % zniżki przy powtarzaniu stopnia, po zdanym egzaminie VI stopnia Salsy
  • Dodatkowo, w Bytomiu i Tychach,  mamy dla Ciebie Klub Salsy dla Dorosłych, którego członkostwo da Ci 100 % zniżki na wszystkie stopnie Kursów Salsy.

Możesz z nami uczestniczyć w najlepszych polskich i zagranicznych festiwalach Salsy. Brać udział we wszystkich naszych imprezach i zabawach tanecznych. Możesz tańczyć z nami w górach na Sylwestra, trenować z nami taniec, po kilka godzin dziennie, na Letnich Obozach Tanecznych, brać udział w specjalnych, tematycznych, warsztatach tanecznych.

Dowiedz się więcej i dołącz do nas : +48 516 049 049
Zobacz również naszą główną stronę www : Szkoła Tańca Dąbrowa Górnicza